Skontaktuj się

O firmie

Firma Szerbud powstała w 1995roku. Reprezentuje w 100% kapitał regionalny zorientowany na wspieranie lokalnej przedsiębiorczości i społeczności.

Zajmujemy się kompleksowo obsługą inwestycji, od momentu zakupu gruntu, aż do przekazania gotowych lokali naszym klientom.

Trzon naszej firmy stanowi dobrze wykwalifikowana kadra.Zatrudniamy ludzi o bardzo dużym zapleczu wiedzy i praktyki co pozwala nam szybko i sprawnie prowadzić nasze inwestycje. 

Jakość, funkcjonalność i wygoda to najważniejsze wymogi jakie stawiamy naszym projektantom.

Wypracowane przez lata standardy pozwalają nam oferować zarówno wysoką jakość naszych realizacji jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego.

BUDUJEMY OD

1995 ROKU

Domy mieszkalne jedno oraz wielorodzinne, domy w zabudowie szeregowej, osiedla mieszkalne.

120

Wybudowane domy

475

Oddanych mieszkań

20

Lat doświadczena deweloperskiego

Dlaczego my?

Zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość materiałów budowlanych i w jakim stopniu wpływają one na komfort użytkowania, sięgamy jedynie po najlepsze produkty i rozwiązania dostepne na rynku. Posiadamy sztab wykwalifikowanych, pracujących z nami przez lata fachowców. Projekty realizujemy od początku do końca dbając o najdrobniejsze detale. Kładziemy nacisk zarówno na jakość, estetykę jak i funkcjonalność budynków.

NASZ ZESPÓŁ

JACEK CEGLARZ

Właściciel / Prezes Zarządu

Monika Brocka

Specjalista ds. sprzedaży

RENATA KRASKA

SPECJALISTA DS. ROZWOJU

DOMINIK DZIAŁO

KIEROWNIK BUDOWY

Natalia Kłapa

Specjalista ds. finansowo-księgowych